VIDEO/ Pamje virale në Afrikë, leopardi një fans i futbollit

0
84

schedule13:06 – 2 Gusht, 2022

Afrika njihet si “atdheu” i shumë kafshëve të egra.

Shpesh kemi parë që ato shëtisin lirshëm edhe në vende publike. Pikërisht kjo gjë ka ndodhur në këtë kontinent, kur gjatë një ndeshje futbolli midis shokësh, papritur është parë një leopard si i ftuar special.

Macja e egër ishte shtrirë disa metra larg djemve të cilët luanin futboll. Për fatin e mirë, leopardi duhet të ketë qenë i ngopur pasi ai i ironizoi djemtë dhe nuk bëri asnjë reagim./ h.ll/abcnews.al


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here