Dënohet me një vit burg personi që vrau babanë e Nicki Minaj – Abc News

0
159

schedule22:58 – 3 Gusht, 2022

Personi që vrau babain e Nicki Minaj, është dënuar me një vit burg. Lajmin e bëri të ditur faqja e TMZ.

Përveç dënimit me burg, i është pezulluar patenta për gjashtë muaj si dhe ai duhet të paguajë një gjobë prej 5000 dollarësh.

Robert Maraj vdiq në shkurt të vitit 2021, pasi u përplas nga një makinë.

Ndërkohë, Nicki ende nuk e ka komentuar këtë vendim. Ajo më parë e përshkroi vdekjen e babait të saj si “humbjen tronditëse” të jetës së saj./abcnews.al


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here