Adriana Matoshi poston foto me vajzën: Po i mbaj ligjerata

0
97

Deputetja Adriana Matoshi është mjaft aktive në jetën profesionale, e ajo gjen kohë për të kaluar edhe me fëmijë dhe miq.

Së fundi, aktorja e mirënjohur ka dalë në kafe në shoqëri të vajzës së saj të madhe, Kaonën.

Ka qenë Adriana që e ka postuar për ndjekësit imazhin derisa në fotografi mori vëmendje shkrimi që ka bërë.

”Sot kam dal me nanë, sa ligjëratat është duke mi mbajt. Edhe po i thom truri s’mi kap do gjana po nuk ndalet”, ka shkruar Matoshi.

Ndërkohë, dyshja dukeshin bukur dhe të lumtura si nënë e bijë./albeu.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here