Nuk më tronditi aq shumë – Abc News

0
148

schedule04:39 – 9 Gusht, 2022

Për herë të parë që nga incidenti, Willow Smith ka folur publikisht për shuplakën famëkeqe të babait të saj Will Smith në Oscars. Gjatë ceremonisë së ndarjes së çmimeve Oscar të këtij viti, Smith goditi me shuplakë Chris Rock pas një shakaje për gruan e tij, Jada.

“Shuplaka nuk më tronditi aq shumë sa demonët e mi të brendshëm. Unë e shoh të gjithë familjen time si njerëzore dhe i dua dhe i pranoj me gjithë humanitetin e tyre”, u shpreh ajo duke shtuar se incidenti nuk ndikoi një procesin krijues të saj.

<a href="https://people.com/tag/will-smith/" data-inlink="true">do të smith</a>

“Për shkak të pozicionit në të cilin jemi, njerëzimi ynë ndonjëherë nuk pranohet dhe nga ne pritet të veprojmë në një mënyrë që nuk është e favorshme për një jetë të shëndetshme njerëzore dhe nuk është e favorshme për të qenë të ndershëm.”, u shpreh ajo.

Willow Smith (në qendër) me Will Smith dhe Jada Pinkett Smith

/abcnews.al


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here