Nga Prishtina në Tiranë, Dua Lipa jep një mesazh pak ditë para nisjes së “Sunny Hill” – Abc News

0
100

schedule23:00 – 9 Gusht, 2022

Atmosfera e këndshme që u krijua në festivalin “Sunny Hill” që u mbajt për katër ditë në Prishtinë do të vijojë dhe në Tiranë. Festivali i organizuar nga babai i Dua Lipës, Dukagjini do të mbahet në fund të muajit, në datat 26, 27 dhe 28 në kryeqytetin e Shqipërisë.

Ka qenë këngëtarja shqiptare me famë botërore, e cila ka shpërndarë postimin e faqes zyrtare të festivalet ku thuhet: “Tirana a jeni gati?” Kujtojmë që në Kosovë interpretuan shumë yje të njohur, mes të cilëve dhe artisti i famshëm latin, J Balvin.

/abcnews.al


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here