Sa qenkan rritur! Eni Vasili publikon foton më të bukur të verës me dy vajzat binjake – Abc News

0
80

schedule11:13 – 10 Gusht, 2022

Prej një viti, jeta e moderatores Eni Vasili ka ndryshuar.  Ajo është bërë nënë e dy vajzave binjake dhe çdo ditë po shijon lumturinë e madhe.

Së fundmi, Eni ka nisur pushimet e verës dhe nuk ka nguruar të ndajë foton më të ëmbël në rrjetet sociale. Ajo shfaqet shumë e qeshur teksa Nikol dhe Sofi e kanë përqafuar.

“Lloji im i verës”, ka shkruar Eni krahas fotos shumë të bukur.

Kujtojmë që më 6 korrik, vajzat festuan 1-vjetorin dhe moderatorja nuk nguroi t’i organizonte një super festë./abcnews.al


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here