“Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera”, Ledri Vula firmos për shtëpinë e re – Abc News

0
102

schedule22:54 – 12 Gusht, 2022

Ledri Vula është padyshim një ndër reperët më të pëlqyer për publikun. Ai ka korrur një sukses të jashtëzakonshëm përgjatë këtyre viteve. Dhe sigurisht ky sukses sjell të ardhura të larta. Së fundmi, reperi ka blerë një shtëpi në Prishtinë. Ai ka ndarë disa foto ku shfaqet duke firmosur dokumentet.

Reperi ka thumbuar kolegët lidhur me blerjen e klikimeve, pasi shumë akuzohen për një gjë të tillë. “Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera”, shkroi këngëtari krahas fotove. Kujtojmë që reperi po jeton prej kohësh historinë e dashurisë me Sara Hoxhën, me të cilën ka dhe vajzën Poem Blu.

/abcnews.al


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here