Aktori Damian Hurley publikon fotografi provokuese për fansat e tij gjatë pushimeve

0
88

Ai është i njohur për pamjen e tij si model dhe sytë e kaltër.

Dhe Damian Hurley i la ndjekësit e tij në Instagram të hutuar në postimin e tij të fundit të enjten, shkruan DailyMail.

Modeli dhe aktori 20 vjeçar, u shfaq i zhveshur në pjesën e sipërme tregoi fizikun e tij të ‘njomur’ teksa po shijonte një dush në natyrë, gjatë pushimeve në Positano me një mikeshë.

Aktori vendosi të shijonte dushin, ndërsa uji rridhte mbi të nga lart.

I veshur me vetëm një palë pantallona të shkurtra blu, Damian më pas hodhi një vështrim të zjarrtë me dorën e tij mbi gojë me flokët e rrahura mbrapa ndërsa pikonte i lagur.

Duke i ngarkuar fotografitë pabesueshme për 138,000 ndjekësit e tij në Instagram, ylli birtanik shkroi në mbishkrimin e tyre “I njomur”.

Damian së fundmi ka mbaruar shkollën e dramës dhe po shijon një verë argëtuese. Të dielën, ai u pa në ditëlindjen e shoqes së tij Tess Goulandris.

Nëna e Damianit, Elizabeth, u takua për herë të parë me yllin e Notting Hill, Hugh, 61 vjeç, në vitin 1987 dhe u takua për 13 vjet përpara se të ndahej në vitin 2000.

Ajo vazhdoi të takohej me biznesmenin Arun, 57 vjeç, dhe çifti u martua në vitin 2007 para se të ndaheshin katër vjet më vonë.

Ndërkohë, babai i tij Steve vdiq nga një atak i dyshuar në zemër në moshën 52 vjeçare në mars, ndërsa ishte me pushime në Koh Samui, Tajlandë.

Sir Elton John është kumbari i Damianit.

Damian lindi pas një lidhjeje 18-mujore mes sipërmarrësit Steve dhe aktores Elizabeth në fillim të viteve 2000, përpara se çifti të ndahej mes një debati të ashpër për atësinë.

Ndërsa ishte raportuar se Steve nuk e kishte takuar kurrë djalin e tij, Elizabeth gjithashtu shkroi në rrjetet sociale pas vdekjes së tij, se ata ishin afruar kohët e fundit dhe kishin folur në ditëlindjen e tij të 18-të.

Dy vjet më parë, dolën detaje të testamentit të babait të ndjerë të Damianit, mes tyre pretendimi se Steve kishte hequr dorë nga dy fëmijët e tij, Damian dhe Kira Kerkorian, për shkak të hartimit të tij përpara lindjes së tyre.

Steve, i cili mori një trashëgimi prej 600 milionë dollarësh nga gjyshi i tij kur mbushi 18 vjeç, testamenti i tij u hartua në vitin 2001 – përpara se të dinte se Kira kishte lindur dhe ndërsa Elizabeth ishte shtatzënë. /Telegrafi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here