Arta Nitaj thekson fizikun atraktiv me bikini ngjyrë portokalli

0
109

Modelja e njohur nga Peja, Arta Nitaj, sigurohet të marrë vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundmi, teksa si zakonisht po shijon pushimet në një vend luksoz.

Zeshkania ka mahnitur me pozat e reja me bikini, ku ka vënë në fokus linjat me ngjyrën portokalli.

Foto: Screenshot/Instagram

Nuk janë të paktat rastet kur ish-aktorja e “O sa mirë” flitet për format dhe fizikun e bujshëm.

Për këto poza tërheqëse, bukuroshja mblodhi mijëra pëlqime e komente të ndryshme.

Foto: Screenshot/Instagram

Arta këtë periudhë ka qenë diskutimi për shkak të pushimeve, pasi fillimisht ishte në Spanjë e më pas në Itali.

Sidoqoftë, Nitaj ka kohë që nuk ka qenë pjesë e ndonjë projekti televiziv. /Telegrafi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here