Luana merr vëmendjen e fansave me pozat nga pushimet

0
110

Derisa është duke i shijuar pushimet në Itali, Luana Vjollca ka qenë aktive në rrjetet sociale përmes publikimit të fotografive atraktive.

Pozat me bikini janë ato më të pëlqyerat nga fansat që vënë në plan të parë hiret e biondes së popullarizuar.

(Foto: Instagram/luanavjollca)

Nuk ka munguar edhe një fotografi e përbashkët me kunatin e saj, reperin e mirënjohur, Getoar Selimi.

(Foto: Instagram/luanavjollca)

Në bazë të lokacionit të zgjedhur në publikimin e fotografive, mësohet se bukuroshja ndodhet në Taormina të Sicilisë.

Taormina është një komunë (komunë) në qytetin Metropolitan të Mesinës, në bregun lindor të ishullit të Sicilisë në Itali.

(Foto: Instagram/luanavjollca)

Ka qenë një destinacion turistik që nga shekulli i 19-të. Plazhet e tij në detin Jon, duke përfshirë atë të Isola Bella, janë të qasshme nëpërmjet një ‘tramvaji ajror’ të ndërtuar në vitin 1992 dhe nëpërmjet autostradave nga Mesina në veri dhe Catania në jug. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/luanavjollca)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here