Bekteshi komenton ofertën e Mickoskit për dalje nga kriza energjetike

0
112

Në lidhje me ofertën e Hristijan Mickoskit në lidhje me daljen nga kriza energjetike në emisionin Klan Debat, ministri ekonomisë Kreshnik Bekteshi tha:

”Mickoski nuk ka ofruar asnjë plan për dalje nga kriza energjetike, janë vetëm fjalë, është e lehtë të shkruhen e thuhen gjërat në fletë por të veprohet është problemi, ai na ka thirur në selinë e VMRO-DPMNE-së por ai duhet edhe qytetarëve t’ua prezentoj planin e tij kontaktet dhe ofertat ose le të mi jepë mu unë do i bëj publike” – tha Bekteshi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here