A bashkëjeton me Kiarën? Luizi e ‘zbulon’ të vërtetën

Ditën e sotme Luiz Ejlli ka qenë i ftuar në emisionin “Shqipëria Live” dhe u ka dhënë përgjigje shumë pyetjeve dhe thashethemeve dhe ka treguar projektet e reja të tij.

Gjithashtu Luizi ka treguar gjithashtu edhe pak nga marrëdhënien e tij me Kiarën dhe të vërtetën e bashkëjetesës së tij.

“Nuk kam hyrë akoma në shtëpi…jam duke lëvizur nga një vend në një vend tjetër edhe nga fansat nuk dua kamera… kam pasur nevojë të rri pak vetëm edhe me Kiarën…”, është shprehur këngëtari shkodran.