Adriano i gjuan në baltë 10 mijë euro, vendos bast për Interin

Të shtunën luhet finalja e Ligës së Kampionëve në mes të Manchester Cityt dhe Interit.

Edhe pse për shumicën, kampionët e Premierligës janë favorit absolut, ndryshe mendon ish-sulmuesi i Interit Adriano.

Braziliani e ka luajtur një tiketë në bastore për të fituar Interi, ku nga 10 mijë euro synon t’i fitoj 75 mijë dollarë.

Basti i Adrianos po konsiderohet si gjuajtje e parave edhe pse vetë sulmuesi beson te ish-skuadra e tij.