Afërdita Dreshaj pozon me bikini nga pushimet, vë në pah linjat e tonifikuara të trupit

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme apo udhëtimet luksoze.

Së fundmi, Dreshaj ka treguar se është duke shijuar disa ditë të mira pushimi në Kanë të Francës.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa imazhe, ku është dukur mjaft atraktive dhe provokuese në pozat me bikini.

Afërdita shquhet për linjat e saj trupore, të cilat nuk heziton t’i ekspozojë në paraqitjet e saj.

Prej shumë vitesh ajo është martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl, dhe jetojnë së bashku në Detroit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.