Aktorja e famshme bie pre e grabitjes, hajdutët i marrin unazën e fejesës me vlerë…

Aktorja e njohur e “Emily in Paris”, Lily Collins, ka rënë pre e një grabitjeje. Teksa qëndronte në një hotel lukson në Los Angeles, hajdutët i kanë vjedhur unazën e fejesës

Mediat e huaja shkruajnë se 34-vjeçarja mendohet se po shijonte një ditë në West Hollywood dhe i vendosi unazat në një vend të sigurt, por kur u kthye nuk gjeti asnjë shenjë të tyre.