Angela Martini “i djeg” rrjetet sociale, shfaqet më e zhveshur se kurrë

Angela Marti është mjaftë aktive në rrjete sociale.

Ajo ndan me ndjekësit e saj foto me poza të ndryshme, shkruan Kosovarja.

Por, kjo e fundit morri vëmendjen e të gjithve pasi që bukuroshja pozoi nudo me të brendshme në dorë.

“Është kënaqësi të jesh grua”, shkruaji ajo posht fotos që po ‘djeg’ Instagramin.

Pak minuta pas postimit modelja morri me mijëra komente mbi linjat e trupit.

Shikoni fotot dhe vlerësoni

 

Angela Marti është mjaftë aktive në rrjete sociale.

Ajo ndan me ndjekësit e saj foto me poza të ndryshme, shkruan Kosovarja.

Por, kjo e fundit morri vëmendjen e të gjithve pasi që bukuroshja pozoi nudo me të brendshme në dorë.

“Është kënaqësi të jesh grua”, shkruaji ajo posht fotos që po ‘djeg’ Instagramin.

Pak minuta pas postimit modelja morri me mijëra komente mbi linjat e trupit.

Shikoni fotot dhe vlerësoni