10.8 C
Skopje

admin

731 POSTS0 COMMENTS
https://ditari.mk

Kosova regjistron 19 viktima dhe 703 raste të reja me koronavirus

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se të enjten janë regjistruar 19 viktima me koronavirus. Sipas Ministrisë, në 24 orët e fundit janë regjistruar edhe 703...

Grubi: Jemi të gjithë në Tetovë, pranë dhe me tetovarët.

Zëvendëskryeministri, Artan Grubi ka reaguar në rrjetin e tij facebook me fatkeqësin që ndodhi në Tetovë. Ja reagimi i tij: Jemi të gjithë në Tetovë, pranë...

Android 12 përmbyll fazën testuese, pranë debutimit

Keni një shans të fundit për të provuar Android 12 përpara debutimit zyrtar. Google ka lëshuar versionin e 5 dhe të fundit beta të...

“Ballkani i hapur” është projekt i njëjtë si Bashkimi Europian

Njohja mund të jetë edhe rezultat i pajtimit, paqëtimit, bashkëpunimit dhe ndërvarësisë ekonomike. Pra, nëpërmjet një qasjeje liberaliste (Ballkani i Hapur) mund të arrihet...

Adrola Dushi ka venë në fokus figurën e saj trupore

Adrola Dushi, ka publikuar imazhe të reja teksa shihet e veshur me një fustan elegant. Brenda një shtëpie, modelja ka sjellur poza joshëse duke ekspozuar...

Luis Enrique: Kosova ka stilin e njëjtë si ne, ishte e vështirë

Trajneri i Spanjës, Luis Enrique ka folur pas ndeshjes me Kosovën. Kosova u mposht nga Spanja me reuzltat 2:0 dhe mori primatin në tabelë në...

Ku është përhapur varianti “Mu” dhe çfarë dimë deri tani?

Pas Alfës, Betës, Gamma dhe Deltës, Mu është varianti i pestë zyrtar i Covid i klasifikuar nga Organizata Botërore e Shëndetësisë si “variant që...

Tragjedia në spitalin e Tetovës, presidenti Meta shpreh ngushëllime: Një ngjarje tepër e rëndë, po i ndjek zhvillimet me shqetësim!

Mesazh i Presidentit Meta për tragjedinë në spitalin e Tetovës: Me shqetësim dhe trishtim të thellë po përcjell tragjedinë e ndodhur në spitalin e...

Stay Connected

0FansLike
3,033FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...

Kastriot Rexhepi në konferencë rajonale për Ballkanin Perëndimor

Deputeti nga Lëvizja Besa Kastriot Rexhepi sot mori pjesë në një konferencë rajonale ku të ftuar ishin Kryetari i Kuvendit të Malit të Zi,...

Ahmeti – Kyuchyuk: Datë për negociata sa më shpejtë, gati për kompromis

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti sot ka pritur në takim eurodeputetin bullgar, Ilhan Kyuchyuk. Eurodeputeti Kyuchyuk i ka shprehur ngushëllime kryetarit...

Kryeparlamentari malazez viziton Shkupin

Kryeparlamentari malazez në Shkup. Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi sot do të jetë nikoqir i kolegut malazez Aleksa Beçiq. Xhaferi dhe Beçiq do të realizojnë takim...

Aneta Nga Radovishi me instant tiketë jofitimprurëse EKO SKUTER fitoi 150.000 denarë shtesë

Është kënaqësi  t'ua prezentojmë Aneta Spasojeva nga Radovishi – pjesëmarrësja e parë në lojën shtesë „Rrotullo rrotën Eko Skuter“ e cila i „mati forcat“...