14.8 C
Skopje

User1

2815 POSTS0 COMMENTS

Ndaluan makinën në rrugë dhe i kërkuan lekë/ Përjashtohen përfundimisht nga policia dy efektivët (EMRAT)

Shamet Kuqo dhe Elton Gjedia janë dy inspektorët që janë përjashtuar mbrëmjen e sotme nga radhët e Policisë së Shtetit.   Ky vendim është marrë...

Rënie rekord e konsumit në Gjermani

Atmosfera e konsumit të përgjithshëm Gjermani është keqësuar. “Shumë ekonomi shtëpiake janë momentalisht të detyruara të shpenzojnë dukshëm më shumë para për energjinë, apo...

FOTO/ Këngëtari shqiptar i bën dhuratë vetes makinën luksoze – Abc News

schedule20:00 - 28 Shtator, 2022 Këngëtari i njohur nga Kosova, Labinot Tahiri i ka dhuruar vetes një makinë luksoze. Lajmin e ka bërë të ditur...

Vllaznia e vajzave shkruan historinë; kualifikim fantastik në grupet e Champions League

Vllaznia e vajzave bëri historinë në futbollin shqiptar duke u kualifikuar për herë të parë në fazën e grupeve të Uefa Champions League.   Fitorja...

Vrau shokun në lokal/ Apeli dënon me 15 vjet burg ish-dhëndrin e Qazim Sejdinit, do të kryej vetëm 10 vjet

Gjykata e Apelit të Durrësit ka dënuar me 15 vjet burg Sokol Sanxhaktarin, dhëndrin e ish-kryebashkiakut te Elbasanit Qazim Sejdini.   Ai e mori kete...

Fatmir Mediu takon Yuri Kim në Kryesinë e Kuvendit/ Zbardhen diskutimet

Kryetari i Partisë Republikane Fatmir Mediu zhvilloj nje takim pune në ambjentet e Kuvendit të Shqipërisë me Ambasadoren Amerikane në Tiranë Yuri Kim...

Shkarkohet Shefkie Demiraj/ Gjyqtarja nuk e justifikoi dot pasuritë, me të ardhurat

Shkarkohet nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, gjyqtarja e fundit e trupës gjykuese të dosjes “Gërdeci”, Shefkie Demiraj.   Asaj iu gjetën shkelje në kriterin...

Ndau Justin nga Selena? Hailey Bieber flet për herë të parë për dramën që e “përndjek” prej vitesh – Abc News

Hailey Bieber iu është përgjigjur për herë të parë thashethemeve që qarkullonin për lidhjen me bashkëshortin dhe ish-in e tij Selena Gomez. Modelja ka...

Stay Connected

0FansLike
3,506FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles

Ndaluan makinën në rrugë dhe i kërkuan lekë/ Përjashtohen përfundimisht nga policia dy efektivët (EMRAT)

Shamet Kuqo dhe Elton Gjedia janë dy inspektorët që janë përjashtuar mbrëmjen e sotme nga radhët e Policisë së Shtetit.   Ky vendim është marrë...

Rënie rekord e konsumit në Gjermani

Atmosfera e konsumit të përgjithshëm Gjermani është keqësuar. “Shumë ekonomi shtëpiake janë momentalisht të detyruara të shpenzojnë dukshëm më shumë para për energjinë, apo...

FOTO/ Këngëtari shqiptar i bën dhuratë vetes makinën luksoze – Abc News

schedule20:00 - 28 Shtator, 2022 Këngëtari i njohur nga Kosova, Labinot Tahiri i ka dhuruar vetes një makinë luksoze. Lajmin e ka bërë të ditur...

Vllaznia e vajzave shkruan historinë; kualifikim fantastik në grupet e Champions League

Vllaznia e vajzave bëri historinë në futbollin shqiptar duke u kualifikuar për herë të parë në fazën e grupeve të Uefa Champions League.   Fitorja...

Vrau shokun në lokal/ Apeli dënon me 15 vjet burg ish-dhëndrin e Qazim Sejdinit, do të kryej vetëm 10 vjet

Gjykata e Apelit të Durrësit ka dënuar me 15 vjet burg Sokol Sanxhaktarin, dhëndrin e ish-kryebashkiakut te Elbasanit Qazim Sejdini.   Ai e mori kete...