Bebe Rexha duket tërheqëse si një ‘Barbie’, ndërsa pozon nga Koreja e Jugut

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, ka nisur turneun e saj “Best F*n Night Of My Life” në Azi, pas sukseseve në Evropë dhe Amerikën e Veriut.

Ajo ka mbërritur në Koren e Jugut, ku ka performuar për fansat e saj në kryeqytetin Seoul.

Me të mbërritur në vendin e largët, Rexha ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku është dukur mjaft tërheqëse.

34-vjeçarja është dukur mëse atraktive në këtë paraqitje, duke ngjasuar edhe në një ‘Barbie’ – film i cili ka qenë fenomeni i këtij viti.

Me të mbërritur në vendin e largët, Rexha ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku është dukur mjaft tërheqëse.