Beniada zyrtarizon lidhjen e dashurisë me vëllaun e Arbër Hajdarit, Blertin

Beniada dhe Blerti, janë çifti më i ri që po komentohen nga mediat rozë.

Çifti vendosën që lidhjen mos ta bëjnë publike.

Por një detaj mjaftë i rëndësishëm nuk na kaloi.

Vëllai i Beniadës, Albano duket se është mjaftë i kënaqur më dhëndrin.

Ai nuk lë fotografi pa i pëlqyer në çdo post që bën Blerti.

Kujtojmë, se dyshja asnjëherë nuk e kanë konfirmuar lidhjen e tyre, shkruan “Kosovarja”.