Beyonce shfaqet tejet provokuese në kopertinë për këngën ekskluzive “Texas Hold ‘Em”

Beyonce mahniti të dielën në Super Bowl, teksa zbuloi kopertinën e re të këngës së re “Texas Hold ‘Em”, një nga dy këngët surprizë që ajo publikoi gjatë ngjarjes sportive.

Superylli, 42 vjeçe, u shfaq në kopertinën e “Texas Hold ‘Em”, kënga e saj e re ekslusive nga një album i ardhshëm me zhanër ‘country’, i cili do të publikohet më 29 mars.

Këngëtarja, e cila ka lënë të kuptohet drejtimi i muzikës së saj të re me pamjet e fundit të frymëzuara nga stili ‘country’, tregoi belin e saj të zbukuruar, e veshur me një bluzë me bikini argjendi dhe funde të vogla metalike në formë zemre të ngjitur në një rrip.

Krijuesja e hitit “Crazy in Love” e kompletoi pamjen me një xhaketë të zezë të prerë dhe kapelë të zezë kauboji, si dhe një palë vathë masive statement.

saj të reja gjatë reklamës së saj në Verizon Super Bowl, mban njërën dorë në kapelën e saj dhe tjetrën në kofshë.

Ajo gjithashtu ndau artin bardhë e zi për këngën tjetër, “16 Carriages”, ku ajo e sheh atë të veshur me një këmishë perëndimore dhe një kapelë kauboj.