Blero ndahet nga e dashura e fundit?

Blero është komentuar çdo herë për jetën e tij private,lidhje dhe ndarjeAi ka pak kohë që ka bërë publike lidhjen e tij të fundit me të dashurën emrin e të cilës nuk e bëri publik

Këngëtari sot me një instastori thumboi dikë e që fansat aluduan se fjalët e thëna janë për të dashurën misterioze.
Blero gjithashtu nuk e ndjek në instagram vajzën në fjalë.

Se a ka përfunduar ende nuk e dijmë.