LSDM: VMRO-DPMNE po shpërbëhet!

Partia maqedonase në pushtet LSDM, në një kumtesë për media thotë se VMRO-DPMNE po shpërbëhet. Nga LSDM thonë se opozita maqedonase ka probleme të

Moti sot, diell dhe vranësira

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Vranësirat kanë mundësi që vende-vende të sjellin riga shiu. Sipas