Dafina Zeqiri me një paraqitje joshëse në fotografitë e fundit në Instagram

Ky vit ka qenë i përmbushur me suksese për Dafinën, pasi këngëtarja nuk u ndal duke sjellë aq shumë projekte të mrekullueshme.

Artistja kosovare, gjithmonë është aktive në rrjete sociale, duke ndarë me ndjekësit e saj, imazhe të ndryshme si nga përditshmëria, por edhe nga puna profesionale.

Bukuroshja, ka marrë shumë vëmendje me një paraqitje tejet simpatike në fotografitë e fundit që ajo i postoi në Instagram.

Këngëtarja pozonte me një fustan te shkurtë, të hapur në pjesën e përparme, e të gjerë nga poshtë.

Me flokët e saj të errëta, gjysmë të kapura lart, dhe nje grim që i shkonte shumë me veshjen, Dafina përmbylli këtë dukje mahnitëse.

Në fotografitë e tjera të këtij seti, ajo shihet pranë mikut të saj, Yll Limanit, ky i cili solli një projekt tejet të veçantë të quajtur “Për kon je zbukuru”. Kështu qe edhe përshkrimi që bëri Dafina në këtë fotografi. /Telegrafi/