Dafina Zeqiri shfaqet me grim ekstravagant, duket mahnitëse

E veçantë jo vetëm në muzikën që bënë por edhe në paraqitjet e saja skenike.

Fjala është për këngëtaren Dafina Zeqirin, e cila rrezikon të bëjë eksperimente me dukjen e saj, shkruan Arbresh.info

Në imazhet e fundit të publikuara në Instagram, bukuroshja shfaqet me një grim ekstravagant.

E gjithë vëmendja është tek sytë e saj të lyer në më ngjyrë blu në formë “eye smoking”.

Artisja di gjithmonë si ti habis fansat e saj.

Kujtojmë se kënga e fundit e Dafinës është në bashkëpunim me Rzon dhe mban titullin “Fuck You”./Arbresh.info