David dhe Victoria Beckham shpenzuan më shumë se dy mijë euro në një darkë në Miami

David dhe Victoria Beckham shpenzuan mbi dy mijë euro ndërsa ishin për darkë në Miami të martën mbrëma.

Ylli i futbollit, 48 vjeç, dhe stilistja, 49 vjeçe, u panë duke darkuar në restorantin dhe barin luksoz LPM në lagjen Brickell të Magic City, dhe një burim konfirmoi se ata mblodhën një faturë të madhe.

Dyshja – për të cilët thuhet se po darkonin vetëm me dy të ftuar të tjerë – porositën një sallatë endive, sallatë me misër dhe shegë, Rigatoni Arrabbiata mes artikujve të tjerë nga menyja e restorantit francez që arrinte në 1700 euro.

Fatura, e cila përfshinte gjithashtu 20 për qind pagesë prej 330 euro dhe gati 180 euro taksa, doli në një total prej dy mijë eurosh.

Është e paqartë nëse çifti lanë një bakshish shtesë, por një burim thotë se dyshja e famshme dhe të ftuarit e tyre ishin shumë të sjellshëm ndaj stafit të pritjes.

David dhe Victoria, të cilët ishin të veshur elegant me të zeza, iu dha trajtimi VIP derisa u përcollën brenda dhe jashtë restorantit të sofistikuar nga një hyrje e pasme.

Ata gjithashtu darkuan pas një muri privat gjatë gjithë qëndrimit në restorant.

Duket se LPM është një pikë e preferuar për dyshen, pasi The Post raportoi në gusht 2021 se ata kishin ngrënë atje dhe kishin lënë një bakshish prej 100 eurosh.

Kjo nuk është asgjë e re për David dhe Victoria, meqë thuhet se kanë një vlerë neto të kombinuar prej 400 milionë eurosh.