DETAJE TË REJA/ Ja si duket vetura e nxjerrë nga lumi Lepenc (FOTO)

Ngjarja e rëndë e ndodhur pasditen e të shtunës po merr epilog tragjik. Të paktën dy viktima janë të konfirmuara deri tani, informon Klan Macedonia.

Vetura u nxorr në sipërfaqe pas më shumë se 27 orësh nga aksidenti. Në aksion morën pjesë ekipe nga Maqedonia e Veriut dhe Kosova.

Siç informon ekipi i Klan Macedonia nga terreni familjarë të viktimave ndodhen në vendngjarje dhe po presin të kryhen hetimet.

Ende nuk dihet për trupin e tretë, nëse ndodhet ose jo brenda automjetit./KlanMacedonia