Do të prezantojë “Për’puthen”? Moderatorja e njohur habit me përgjigjen: Të bie telefoni nga…

Moderatorja e njohur, Arjola Shehu, ishte një ditë më parë e ftuar në rubrikën “Mos i bjer me Top” në “E Diell”, ku ka folur për shkëputjen nga televizioni për pak kohë si dhe rikthimin në shtator, ku e presin projekte të reja.

Në një moment Ronaldo Sharka e pyeti nëse do donte të prezantonte “Për’puthen”, Arjola tha se ‘është mirë të bie telefoni nga Top Channel, por nuk donte atë’.