Don Xhoni paralajmëron këngën e re “Ike” – protagoniste në klip është ish e dashura e tij ruse

Rap-artisti i njohur nga Drenica, Don Xhon, ka paralajmëruar së fundmi projektin e ri muzikor.“Ike” mban titullin kënga e re, për të cilën tashmë ka ndarë me ndjekësit një insert të shkurtër nga videoklipi.

Protagoniste në klip është edhe ish-e dashura e tij me origjinë ruse, Ariana Lirey.


Dyshja, të cilët bënë bujë të madhe për ndarjen e tyre, duket se kanë bashkuar forcat këtë herë në një projekt.“Ike është vepër e jo hajgare. Tregu ynë ka pas nevojë për këtë këngë kështu që pritni këtë javë bombën”, ka shkruar reperi në një postim në InstaStory.

Në një pjesë, Ariana shihet e veshur me fustan nusërie dhe ky klip siç dihet u realizua në Mal të Zi.

Ata vitin e kaluar u ndanë, gjersa përmes rrjeteve sociale ‘shpërthyen’ edhe në akuza e ofendime ndaj njëri-tjetrit. /Telegrafi/