Dua Lipa nuk ndalet së promovuar bregdetin shqiptar, publikon imazhe të reja dhe duket mahnitëse

Po vazhdon ti shijoj pushimet verore në Shqipëri, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa.

Ajo bashkë me familjen e saj, tash e disa ditë ndodhen në jugun e Shqipërisë, vend ky që po pëlqehet mjaftë shumë nga familja Lipa dhe jo vetëm, shkruan Arbresh.info.

Por, Dua nuk po ngurron që ta promovoj Shqipërinë edhe në këtë rast.

Bukuroshja edhe kësaj radhe, ka publikuar disa imazhe të reja në Instagram për 88.7 milion ndjekësit e saj.

Nuk mungojnë komentet e shumta pozitive për artisten e famshme botërore./Arbresh.info/