Dy muaj pas lindjes, Jonida Vokshi “mahnit” rrjetin me format e saj

Moderatorja dhe aktorja Jonida Vokshi i ka mahnitur jo pak ndjekësit e saj virttualë në rrjetet sociale, teksa publikuar pamjet nga fiziku i saj.

Ajo që bie në sy është fakti se kur nuk janë mbushur 2 muaj nga lindja e djalit të saj, Jonida ka treguar linja perfekte trupore, ku shfaqet tërheqëse dhe elegante, e veshur me një fustan të shkurtër lejla të ngjitur pas trupit, e mbathur me sandale bezhë me taka të larta.

Sa i përket projekteve të saj, pritet që Vokshi të jetë sërish moderatore e edicionit të dytë në programin televiziv “Big Brother Vip Kosova”.