E veshur në bikini, Xhuli ndez rrjetet sociale me pozat e reja

Modelja e njohur shqiptare, Juliana Nura, po vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale.

Të shumta janë rastet kur ajo ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme apo aktivitetet profesionale.

Së fundmi, bukuroshja nga Drenica ka treguar se ka shijuar një vikend të mirë pushimi, duke zgjedhur të freskohet në një nga pishinat e kryeqytetit.

Ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram disa imazhe, ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini dhe vë në pah format e tonifikuara të trupit.

Juliana prej kohësh ushtron profesionin e saj si trajnere e fitnesit, me çka ka arritur që falë përkushtimit të saj të ketë linja trupore të lakmueshme nga çdo femër.

Bukuroshja Nura u kthye në vëmendjen e mediave këtë vit, pas suksesit që pati në edicionin e parë të Big Brother VIP Kosova, ku arriti deri në finale. /Telegrafi/