Enca lë pas problemet me drejtësinë, nis pushimet luksoze, ka një mesazh

Këngëtarja Enca Haxhia qëndroi dy ditë e arrestur për 5 vazo me kanabis që policia i zbuloi në ballkonin e shtëpisë së saj dhe më pas u lirua.

Por tani që është e lirë dhe pas disa ditëve qetësie është rikthyer me postimet e saj bombastike në Instagram.

Enca ka postuar një foto nga pushimet ku shfaqet si gjithmonë në super formë dhe jep një mesazh. “E bekuar”, shkruan ajo krah postimit.