Era Istrefi tregon linjat perfekte trupore

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi është rikthyer fuqishëm me performanca dhe koncerte të shumta gjatë kësaj sezone të verës.

Artistja edhe mbrëmë ka mbajtur një tjetër mbrëmje muzikore, duke argëtuar fansat e saj me hitet më të njohura.

Por, ajo që gjithashtu mori vëmendje ishte padyshim edhe dukja e këngëtares, e cila asnjëherë nuk zhgënjen me paraqitjet.

Era dukej tejet provokuese e veshur me një fustan me rozë me shkëlqim, që ishte i hapur anash dhe mbërthehej vetëm me litar të hollë.

Makijazhi i këngëtares ishte gjithashtu i kombinuar me veshjen e saj, ndërsa flokët i la të lëshuara mbi supe.