Fifi ndan një fotografi duke shkëmbyer puthje në buzë me Adisin: Të dua, të dua

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raço-Fifi dhe partneri i saj, Adis Patushi, prej vitesh shijojnë një lidhje dashurie.

Ata tashmë janë bërë prindër edhe të një djali të quajtur, Theo Mal.

Artistja nga Ferizaj së fundmi ka shpërndarë një moment intim në rrjete sociale, ku shfaqet duke shkëmbyer puthje në buzë me biznesmenin shqiptar.

 

“Të dua, të dua”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë këtij postimi.