Fjolla Morina publikon momente krah partnerit të ri

Fjolla Morina prej kohësh përflitej për lidhjen e saj me Fisnik Sylën, me të cilin edhe u martuan në Maldives.

Mirëpo, pas kësaj historie që u komentua gjerë e gjatë, ajo ka vendosur ta lërë pas dhe të njohë persona të rinj.

E kështu ka bërë. Fjolla ka nisur një lidhje të re, që tregohet nga momentet e shpërndara në rrjetet sociale.

Ao postoi pamje ku shfaqej e ulur në prehërin e një mashkulli, duke e përqafuar e më pas puthur.

Ajo u sigurua që t’ja mbulonte portretin që mos të dukej. Vihet re se Fjolla duket e qeshur dhe mjaft e lumtur krah partnerit të ri.

Image