Fjolla shkatërroi çantat 30 mijë euro të dhuruara nga ai, reagon Fisnik Syla: Gjest i shëmtuar dhe…

Fjolla Morina ka disa ditë që bën postime të ndryshme në profilin e saj në “Instagram”. Së fundmi, ajo ndau me ndjekësit e saj një video ku shfaqej duke gjuajtur dhe shkelur gjëra shumë luksoze nga gardëroba e saj.

Në mesin e sendeve personale, ishin dhe çanta me vlerë të lartë, si ajo “Hermes”.