FOTO: E shtrirë dhe mbuluar me peshqir, aktorja nuk i lë vend imagjinatës

Aktorja Denise Richards u zhvesh nudo duke impresionuar fansat e shumtë në rrjet.

Denise tregoi trupin e jashtëzakonshëm ndërsa qëndronte e mbështjellë veçse me një flamur amerikan.

Ylli i OnlyFans shfaqi vetëm një pjesë të dekoltesë duke ngacmuar ndjekësit e saj në Instagram, duke shkruar përbri fotos: “Shpresoj që të gjithë të kenë një 4 korrik të sigurt dhe të mrekullueshëm!”