FOTO: E thjeshtë dhe e bukur, modelja angleze shfaq fizikun e pabesueshëm nga Qipro

Siânnise Fudge e Love Island shfaqi fizikun e saj të bujshëm me bikini rozë, teksa publikoi një ‘stuhi’ fotosh në Instagram gjatë pushimeve luksoze në Qipro.

Ylli , 27 vjeç, dukej e pabesueshme në SKIMS dy-pjesëshe teksa merrte rrezea dielli ndërsa ishte shtrirë në një peshqir në plazh.

Ajo i tërhoqi flokët në një topuz të pastër dhe thjesht ndërsa plotësoi lukun me një gjerdan kryq argjendi.