FOTO: Ylli i Instagramit ‘çmend’ rrjetin, shfaq format bombastike me bluzën e Barcelonës

Ylli i “Onlyfans”, Vanessa.rhd, ka marrë një vëmendje tejet të madhe në rrjetet sociale së fundmi për shkak të postimeve të saj të nxehta.

Seksbomba gjermane ka treguar prej kohësh se është një tifozë e zjarrtë e Barcelonës dhe së fundmi ajo zgjodhi të postonte një foto me fanellën e re të katalanasve ku shfaqej më seksi se kurrë.

Vanesa gjithashtu ka qenë shoqja e ngushtë e yllit shqiptar të “Onlyfans”, Melimtx, ku bënin dhe shumë postime të nxehta së bashku, por shoqëria e tyre mbaroi kur ato nuk filluan të ndiqnin më njëra-tjetrën në “Instagram”.