FOTOT: Moderatorja seksi “kapet” mat rrugëve të Tiranës me lojtarin e Kombëtares

Megi Pojani dhe Endri Çekiçi nuk i fshihen më syrit të kamerave. Moderatorja e njohur dhe futbollisti i Kombëtares përfliteshin prej disa muajsh si çifti i ri i show bizzit. Megjithatë asnjëri prej tyre nuk e kishte pranuar.

Së fundmi, ata janë fotografuar së bashku në një nga rrugët e kryeqytetit.

Kujtojmë që ata janë përfolur së bashku që verën e shkuar teksa postonin fotografi në të njëjtin vend jashtë Shqipërisë.

Edhe pse janë përpjekur maksimalisht për të qëndruar jashtë fokusit të medieve, kësaj radhe nuk kanë mundur t’i shpëtojnë “paparazzit”.