“Fronti” në Gostivar/ Grubi: Spektakël, i bje pishman nëse s’vjen!

“Fronti Europian”, fushatën do ta nisë në Gostivarë. Për këtë njoftim kanë shpërndarë nga dega e Gostivarit BDI, po edhe gjithandej nëpër rrjet mund të shohësh të njëjtin njoftim.

Për këtë ka folur, zëvendëskryeministri Artan Grubi. Përmes një statusi në “Facebook”, Grubi ka ftuar qytetarët të marrin pjesë duke paralajmëruar spektakëtl, raporton indeks.mk

Ai ka thënë se në tubimet e BDI-së, tash “Frontit Europian”, pendohet ai që nuk merr pjesë.

Reagimi i plotë:

Fronti n’Gostivar miq, mos e lini pa ardhë, spektakël i jashtëzakontë, nejse, e dini ju më, për tubimet tona folet, komentohet dhe i bihet pishman nëse s’vjen.

Kujtojmë, tubimi do të mbahet në sallën sportive “Rinia” në Gostivarë me fillim nga ora 21:00./indeks.mk/