Georgina apo këngëtarja e njohur shqiptare? Vajzat bëjnë ‘xing’ me të njëjtin fustan (Foto)

Bashkëshortja e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo, Georgina Rodrigues është një ndër femrat më të njohura dhe më me ndikim tek publiku.

Mirëpo mesa duket së fundmi këngëtarja e njohur shqiptare, Lori Kaçka ka bërë ‘xing’ me të, pasi kjo e fundit ka veshur të njëjtin fustan që modelja ka veshur kohë më parë.

Të dy vajzat kanë veshur një fustan ngjyrë të verdhë me dy trendafila në anësoret e belit, ndërsa në pjesën e sipërme ai ishte pak i tejdukshëm.

Kjo nuk është hera e parë që vajzat e ekranit shqiptar bëjnë ‘xing’ me femrat e hollywood-it.