I “çmendur” pas saj, fituesi i Big Brother Kanada ngacmon Olta Gixharin

Olta Gixhari ka publikuar një video ku përmbledh në disa foto pushimet e saj në jug të Shqipërisë dhe shpejt video ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Mes komenteve të shumta, ka dalluar edhe Kevin Jacobs, fituesi i “Big Brother Kanada”, i përmendur shpesh nga Luizi brenda shtëpisë.

Olta Gixhari çmend edhe fituesin e Big Brother Kanada.

Ai i ka komentuar Oltës një emoji, por aktorja nuk i ka kthyer asnjë replikë.