I vendosin bashkëpunimin me Dafinën, reagimi i Ledrit nuk duhet humbur

Vazhdon telenovela “Dafina-Ledri-Sara”. Së fundmi ka qenë reperi ai që ka bërë një veprim në lidhje me Dafinën që ka shkaktuar reagime të shumta.

Në koncertin e fundit Ledrit i është lëshuar nga DJ-i kënga ‘Tonight’ në bashkëpunim me Dafina Zeqirin. Dhe gjejeni çfarë?! Sapo e ka kuptuar për cilën këngë bëhet fjalë, Vula është kthyer menjëherë nga DJ duke i kërkuar ta ndërrojë këngën.

@alta_brandstore

Ledri kur vendoset kenga me Dafinen ne koncert 😭 #ledrivula #ledri #dafinazeqiri #dafina #showbizishqiptar

♬ original sound – Alta brandstore