Jennifer Lopez fotografohet gjatë pushimeve, teksa ekspozon linjat e bujshme të trupit

Jennifer Lopez shfaqi figurën e saj të tinifikuar dhe të pasmet e famshme teksa pozoi për një fotosesion gjatë pushimeve verore në Bregun Amalfi të enjten.

Këngëtarja 54 vjeçe, dukej sensacionale teksa kishte veshur një palë bikini të bardha ngjyrë bronz, shkruan DailyMail.

Dy pjesët elegante të JLo-së përmbanin një pjesë të sipërme trekëndore dhe funde të vogla me tanga që shfaqnin në mënyrë perfekte prapanicën e saj.

Ajo u mbrojt nga dielli përvëlues pas një palë syzeve të diellit dhe kishte mbështjellë një shall elegant shumëngjyrësh rreth kokës së saj.

Jennifer shfrytëzoi sa më shumë ambientin e saj luksoz dhe shijoi një gotë verë të ftohtë si dhe fruta të freskëta pas realizimit të fotografive.

Më vonë gjatë ditës, J-Lo u pa teksa u bashkua me miqtë për një drekë të mrekullueshme në Ristorante Lo Scoglio.

Jennifer dukej elegante me një fustan me lule, teksa i mbante flokët e saj në valë të lirshme.

Ajo u pa së fundmi me bashkëshortin e saj Ben Affleck, 50 vjeç, teksa po shkonte për një xhiro me biçikletë në The Hamptons.

Ata dukej se po përfitonin sa më shumë nga moti i këndshëm i verës, ndërsa hipën në një palë biçikleta dhe shëtiteshin në rrugët e destinacionit të arratisjes.

Çiftit iu bashkua edhe fëmija i saj i madh, Emme, gjatë ecjes me biçikletë.

Ajo kishte veshur një kostum të shkurtër dhe pa mëngë në ngjyrë jeshile ulliri që shfaqte krahët e saj të tonifikuar mbresëlënës gjatë ecjes me biçikletë.

Jennifer dhe Ben u takuan më shumë se dy dekada më parë dhe krijuan një miqësi të ngushtë në xhirimet e filmit “Gigli” të vitit 2001.

Të dy vazhduan të fillonin një lidhje vitin e ardhshëm dhe planifikuan të lidhnin kurorë në vitin 2003.

Megjithatë, ata e shtynë dasmën e tyre vetëm disa ditë përpara se ajo të mbahej dhe u ndanë në vitin 2004.

Ajo përfundimisht vazhdoi me Marc Anthony, me të cilin u martua po atë vit, dhe Affleck u martua me Jennifer Garner në vitin 2005.

Këngëtarja dhe ish-bashkëshorti i saj mirëpritën në jetë binjakët: Emme dhe Maximilian, 15 vjeçarë, ndërsa aktori dhe ish-bashkëshortja e tij kanë vajzat: Violet dhe Seraphina, 17 dhe 14 vjeçe, si dhe një djalë të quajtur Samuel, 11 vjeç.

Jennifer dhe Ben, të cilët kishin mbetur në marrëdhënie të mira që nga ndarja e tyre, përfundimisht u rilidhën dhe filluan të takoheshin përsëri në prill të vitit 2021.

Çifti i lumtur bëri debutimin e tyre në tapetin e kuq atë shtator dhe u fejuan në prill të vitit të kaluar.

Të dy vazhduan të lidhin kurorë në Las Vegas vetëm tre muaj pasi aktori bëri propozimin e martesës. /Telegrafi/