Jori e “djeg” rrjetin me fotot në bikine

Vera po vjen dhe kur vjen fjala të bikinet, atëherë Jori Delli dinë se çfarë mund të tregojë

Modelja dhe balerina shqiptare, e cila ka luajtur edhe në reklama të Cristiano Ronaldos u bë më e njohur tek ne pasi u paraqit në reality showin “Big Brother VIP Albania”. Kohëve të fundit ajo ishte në Turqi ku po merr pjesë në emisionin që prezantohet nga një banore tjetër e Big Brother VIP Albania, Kiara Tito – e cila pas Luiz Ejllit është personazhi më i përfolur për këtë vit në mediat shqiptare.

Jori, gjatë vikendit ka shpërndarë disa foto në bikine kurse sot ajo ka pasur të veshur një palë tuta verore dhe një bluzë të shkurtër ku thekson belin e saj seksi.