Kështu dukej Kiara Tito pa operacione plastike (Foto)

Kiara Tito është një personazhet më të komentuara të këtij Big Brotheri – dhe po vazhdon edhe pas eliminimit.

Ajo përveç lidhjes me Luiz Ejllin është duke u komentuar edhe për pamjen që ka.

Por, siç duket ajo për të pasur këtë pamje ka bërë ndërhyrje të shumta.

Së fundmi, në rrjetet sociale kanë qarkulluar disa imazhe të cilat tregojnë dukjen e moderatores së njohur nga Tirana shumë vite më parë, para se të futej në BBVA.

Vërehet që Kiara ka pësuar ndryshime të shumta në fytyrë, të cilat janë komentuar gjithandej nga ndjekësit në rrjetet sociale.