Kjo është arsyeja pse Arbana Osmani e dashuron Edin

Moderatorja e njohur Arbana Osmani para pak jave ka kurorëzuar dashurinë e saj me regjisorin Eduart Grishaj, me të cilin ka dy fëmijë.

Ajo në ‘Instagramin’ e saj ka ndarë një video ku shihet bashkëshorti i saj dhe ka shkruar “Një nga arsyet 7282829 pse e dua”.

Teksa Edi po këndon e feston ajo ka vazhduar tutje “Nuk ka pirë asnjë gotë”. Kujtojmë se çifti kanë zgjedhur Danimarken si destinacionin e radhës për t’i kaluar pushimet e tyre, shkruan “Kosovarja”.