Lajm i ëmbël! Jonida Vokshi bëhet nënë për herë të dytë, zbulohet emri unik i djalit

Jonida Vokshi u bë nënë për herë të dytë.

Prezantuesja dhe aktorja e njohur dhe partneri i saj, Besnik Krapi, u bënë prindër të një djali të cilin e quajtën me emrin e veçantë Ian.

Lajmin e ëmbël e ka dhënë Besniku duke publikuar një foto të ëmbël ku shihet dora e vogëlushit duke treguar se gjendja e tij dhe e Jonidës është shumë e mirë